دوشنبه, 30 -3443 ساعت 00:00

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا همان CRM چیست؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان یا همان CRM همانطور که از نام این نرم افزار برمی آید جهت ثبت، ذخیره و گزارش گیری از اطلاعات مشتری فعلی و احتمالی شرکت کاربرد دارد. از امکانات اصلی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) می توان ثبت و بایگانی اطلاعات مخاطبین و ثبت وظایف و درخواستهای مورد نیاز مخاطب خاص را نام برد. از سوی دیگر دریافت گزارشات و اطلاعات لحظه ای نیز از امکانات مورد نیاز تمامی این گونه نرم افزارها می باشد.

همانطور که می دانید هزینه فروش به یک مشتری قدیمی بسیار کمتر از فروش به یک مشتری جدید می باشد. به همین دلیل با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا همان نرم افزار CRM شما می توانید پس از بایگانی و ثبت اطلاعات مشتریان با استفاده از روشهای مختلف موجود در این قبیل نرم افزارها محصولات و خدمات جدید خود را به مشتری اطلاع رسانی نمایید، و از سوی دیگر بصورت دوره ای با مشتریان خود در ارتباط باشد. از طرف دیگر با توجه به اینکه هیچگونه اطلاعاتی از مشتریان خود را فراموش و یا گم نخواهید کرد مشتری اعتماد بیشتری به شما نموده و علاوه بر انجام عملیات فروش، عملیات رابطه سازی نیز بصورت خودکار انجام خواهد شد.

از مزایای دیگر نرم افزار CRM می توان به قطع وابستگی به نیروهای کاری اشاره کرد. اکثر شرکتهای کوچک و متوسط اطلاعات بسیار زیادی از مشتریان خود را دسته بندی و بایگانی نمی نمایند و اکثر این اطلاعات نزد منشی و یا مدیر فروش شرکت می باشد. در صورتی که منشی شرکت کار را ترک نماید، باعث از بین رفتن اطلاعات بسیار زیاد و حساسی از شرکت می شود. از سوی دیگر با شروع به کار منشی جدید می بایست تمام اطلاعات و آموزشهای لازم را از ابتدا توضیح داد. اما با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان الماس شما به هیچ وجه دچار این قبیل مشکلات کاری نخواهید شد.

یکی از مزایایی که نرم افزار مدیریت مشتریان الماس را از رقبا متمایز ساخته است جدا از بحث امکانات، قیمت و سادگی کار با نرم افزار بخش ویدئوهای آموزشی مجزا و انحصاری این شرکت می باشد. تمام مشتریان نرم افزار مدیریت مشتری الماس با خرید نرم افزار فایلهای ویدئوی آموزشی مخصوصی دریافت خواهند کرد که دیگر نیاز به توضیح نرم افزار به نیروهای کاری خود نداشته باشند. این ویدئوها بصورت جداگانه برای نیروهای کاری مختلف اعم از منشی، حسابدار، بازاریاب، واحد فروش، مدیر داخلی و ... طراحی و آماده شده اند که در مدت زمانی کمتر از چند ساعت کلیه بخشهای مورد نیاز وی را آموزش داده و دیگر نگران مشکلات آموزش نیروهای کاری خود نخواهید بود. از طرف دیگر تهیه و ارسال مقالات آموزشی مختلف روی وب سایت این شرکت نیز راهنما و مرجع کاملی برای همکاران شما خواهد بود.

با توجه به اهمیت موضوع و همچنین استقبال بسیار زیاد شرکتهای کوچک و بزرگ از این گونه نرم افزارها، نرم افزارهای زیادی در سطح ایران و جهان برای این امر طراحی و راه اندازی شده است که هر یک نقاط ضعف و قوت خود را دارند. ما در نرم افزار CRM الماس تلاش کرده ایم تا بتوانیم نقاط قوت اینگونه نرم افزارها را شناسایی و ترکیب نموده و با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به رقبایمان آنها را به مشتریان خود عرضه کنیم.
امیدواریم تلاشهای ما برای پیشبرد اهداف شما و سازمانتان موثر واقع گردد.

کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت راهبرد ارتباط ملل می باشد.